Serwis podnośników

Firma lifts zapewnia swoim klientom kompleksowy serwis Lifts serwis podnośników nożycowych oraz teleskopowychpodnośników nożycowych, podnośników teleskopowych, podnośników przegubowo-teleskopowych oraz innych podestów ruchomych i zwyżek. Serwis podnośników Lifts wyposażony jest w wszelkiego typu narzędzia niezbędne do szybkiej reakcji w przypadku awarii urządzeń. Posiadamy na stanie wiele części do podnośników większości renomowanych marek takich jak Genie, JLG, Skyjack, Haulotte czy Upright, a w przypadku braku części na magazynie jesteśmy w stanie uzupełnić braki najczęściej w przeciągu 24-48 godzin. Nasi serwisanci mają doświadczenie w usuwaniu różnego typu usterek czy awarii urządzeń dostępnych w naszej flocie wynajmu jak i również urządzeń spoza naszego parku maszyn. W przypadku zdiagnozowania awarii wymagającej zholowanie zwyżki do naszego wyspecjalizowanego warsztatu w celu użycia zaawansowancyh narzędzi najemca, na czas naprawy podnośnika otrzymuje podnośnik zastępczy .

Nasz serwis podnośników specjalizuje się również w kompleksowych renowacjach oraz remontach kapitalnych podestów ruchomych w zależności od wymagań klienta poczynając od kompletnego demontażu elementów zwyżek poprzez diagnozę oraz wymianę poszczególnych komponentów czy podzespołów. Współpracujemy z firmami wyposażonymi w zaawansowane narzędzia do diagnoz oraz napraw komponentów elektrycznych, elektronicznych oraz hydraulicznych takich jak prostowniki, moduły, regulatory prędkości, sterowniki, panele sterownicze, joysticki, pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne itp. Jesteśmy wyposażeni również w narzędzia do piaskowania skorodowanych lub zabrudzonych elementów podnośników oraz w zaawansowany warsztat do obróbki metali oraz tworzyw sztucznych.

Serwis Lifts zatrudnia konserwatorów urządzeń transportu bliskiego oraz oferuje prowadzenie konserwacji oraz przeglądów odbiorczych i okresowych państwa urządzeń. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów współpracy.